HOVORIA, ŽE UVARÍM CHUTNÚ VEČERU AJ Z PRÁZDNEJ ĽADNIČKY

10. júla 2024 pomocou
HOVORIA, ŽE UVARÍM CHUTNÚ VEČERU AJ Z PRÁZDNEJ ĽADNIČKY
Ing. Marianna Štrbíková, Marianna Štrbíková

Keď som bola mladšia nechápala som ako si niekto nevie prišiť gombík, zašiť dieru na ponožke, či uháčkovať šál, či tašku. Ako 13-ročná som si uštrikovala prvý sveter. Dodnes si pamätám, že bol vo farbe parížskej modrej. Bol mi veľký, ale v tom čase, rovnako ako teraz bolo oversize in. Žiaľ, už ho nemám.

Neskôr som si začala šiť. Okrem topánok a spodnej bielizne som si ušila všetko. To boli časy . Potom rodina a na koníčky už nezostalo toľko času. Dnes o mne doma hovoria, že uvarím chutnú večeru aj z prázdnej ľadničky.

Vďaka BAZI som pochopila rozdiely v nás a viem odkiaľ pochádza aj moja kreativita, vynaliezavosť. Mojím dôležitým elementom alebo ako ho odborne nazývame Day Master je JI EARTH (jinová zem).

Ľudia s týmto elementom sú jednoducho vynaliezaví, produktívni, kreatívni, prispôsobiví, hľadajú riešenia, ako veci uľahčiť a svoje okolie podporia v každej situácii. Sú vybavení tisíckami rôznych talentov a schopností. V súčasnosti sa tiež nazývajú aj multipotenciálom. Ich jedinou ťažkosťou je, že niekedy neuznávajú svoju vlastnú hodnotu. 

Majú najsilnejší materinský inštinkt a sklon vychovávať, chrániť a starať sa o iných ľudí. Po rokoch som pochopila, prečo mi moje dieťa raz povedalo, že som iná ako ostatné mamy. Vie, že s čímkoľvek za mnou príde, nájde u mňa podporu, pomoc, radu.

Aké schopnosti ocení ich zamestnávateľ? V ktorej oblasti nájdu svoje uplatnenie? Radi majú veci pod kontrolou, sú technicky veľmi zdatní. Sú výborní lídri, svoj tím nikdy nenechajú v „štichu“ Nestratia sa v oblasti výskumu, realít, poisťovníctva, wellbeing, koučingu, osobnom rozvoji, či ľudských zdrojov. Svoje uplatnenie nájdu aj v remeselníctve, napríklad keramikárstvo a sklárstvo.

Dohodnite si konzultáciu a pozrieme sa aké sú vaše silné stránky a aký je váš hlavný element.

Som Marianna Štrbíková

  • konzultantka čínskej metafyziky - techniky BAZI a Mian Xiang
  • profesionálna koučka, členka SAKo
  • kariérna poradkyňa a mentorka, členka ALKP
  • HR konzultantka

Pomôžem ti spoznať samú seba, nájsť cestu k spokojnému životu a robiť povolenie, ktoré ťa bude baviť.

 

 

ZdieľaJ tento príspevok
Archivovať